Umów wizytę

Czas zmienić życie na lepsze

Masz nadal obawy i wątpliwości czy terapia on-line to rozwiązanie dla Ciebie? – To naturalne! Każde nowe doświadczenie może wywoływać lęk i to nawet u najodważniejszych z nas! Jednak już tylko to dzieli Cię od szansy na lepsze życie.

„W każdej sytuacji, w której stajemy twarzą w twarz ze swoim lękiem, zyskujemy siłę, odwagę i pewność siebie”
Eleanor Roosevelt

ZNAJDŹ TERMIN SESJI DLA SIEBIE:

Nie możesz znaleźć idealnego terminu? Pomogę! Napisz do mnie, a postaram się znaleźć bardziej odpowiedni termin właśnie dla Ciebie:

Wyślij wiadomość

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez prozytywnie.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

    Potrzebujesz sesji w nieco niższej cenie? Skorzystaj z pakietów kilku sesji! To ogromna oszczędność! Zastanów się jednak czy masz w sobie gotowość, aby uczestniczyć w tak ważnym procesie – po zarezerwowaniu Klient nie ma możliwości odwołania, przełożenia wykupionych sesji. Jeśli z jakiegoś powodu nie weźmiesz w sesji udziału – traktujemy spotkanie jak zrealizowane bez możliwości zwrotu kosztów.