Dla mężczyzny

Terapia celowa dla mężczyzn

Wielu z nas-mężczyzn potrzebuje kogoś, z kim moglibyśmy porozmawiać o sprawach naprawdę ważnych. W naszym życiu czeka na nas wiele życiowych wyzwań, obaw, decyzji. Wychodzimy z założenia, że musimy radzić sobie samemu i nie wolno nam okazywać słabości. To potrafi być przytłaczające, prawda? A co, jeśli to właśnie otwarcie się na przyjęcie pomocy jest wyrazem odwagi i szacunku do samego siebie? Taką pomocą może być prawdziwa, męska, głęboka rozmowa. Co nam to daje? Gdy usłyszymy kluczowe dla nas pytania, a druga osoba będzie dla nas lustrem, które pokazuje nas dokładnie takimi, jakimi jesteśmy – bez upiększania, bez oceny, bez osądu – to pozwoli nam lepiej siebie poznać i zdecydować co tak naprawdę jest dla nas dobre.

Umów wizytę

Spotkajmy się, jeśli jesteś w takim momencie życia, kiedy:

I

stoisz przed podjęciem ważnej decyzji lub trudnym wyzwaniem i potrzebujesz się do tego przygotować,

I

szukasz swojego celu w życiu, chcesz znaleźć własną drogę do celu,

I

chcesz zadbać o równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,

I

odczuwasz brak zadowolenia ze swoich obecnych relacji, a chcesz czerpać z nich autentyczną radość,

I

przytłaczają Cię codzienne problemy, czujesz osłabienie i brak radości życia, a chcesz odzyskać energię i wolę do działania,

I

chcesz pełniej cieszyć się życiem, wyraźnie stawiać granicę i wnosić do świata coś bardziej wartościowego.

Jeśli tego zechcesz, to na naszych sesjach będziesz mógł przyjrzeć się swoim potrzebom i pragnieniom, poznać własne zasoby, skonfrontować się ze swoimi obawami, poszerzyć perspektywę widzenia i stworzyć plan działania.

Tylko od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych narzędzi, które Ci zaproponuję. Jeśli zechcesz, ja będę Ci towarzyszył niezależnie od tego, którą drogą będziesz chciał podążać.

Być może rozważasz również innych specjalistów lub specjalistki? To bardzo dobrze! Wypróbuj każdego i każdą z nich. Ja tu na Ciebie poczekam. Przyjdź do mnie, gdy już będziesz gotów.