Konsultacja psychologiczna online

Przewlekły stres, nadmiar obowiązków, presja społeczna, a do tego nawarstwiające się kłopoty, przy których psychika może przestać sobie radzić – to najczęstsze problemy, z którymi pacjenci zgłaszają się do naszej poradni. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Konsultacja psychologiczna online to forma pierwszej pomocy dla wszystkich, którzy czują, że przestają dawać sobie radę. Czasem wystarczy prosta porada, a czasem trzeba nauczyć się pracować nad własnymi emocjami. Napisz do nas – wsłuchamy się w Twoje potrzeby.

Konsultacje psychologiczne online – dla zapracowanych

Oferujemy połączenie video przez internet, pozwalające zrealizować dokładnie ten sam zakres terapii, co klasyczna stacjonarna sesja, ale bez konieczności spotykania się na żywo. Konsultacje psychologiczne online są idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych, ale też dla osób, które nie mają dostępu do psychologa w miejscu zamieszkania, bądź borykają się z trudnościami, które uniemożliwiają im uzyskanie porady w gabinecie stacjonarnym. Pomoc w takich przypadkach to jedno z naszych zadań – pozwól nam lepiej siebie poznać i to bez wychodzenia z domu!

Umów wizytę

Porada psychologiczna online – jednorazowe wsparcie

Niekiedy pacjenci cierpią z powodu samotności, borykają się z nowymi, trudnymi sytuacjami życiowymi albo stoją przed ważnym życiowym wyborem. Często nie mają wokół siebie osób, którym mogliby się zwierzyć, a bardzo potrzebują rozmowy. Pomoc psychologiczna online oferowana przez nas w takich przypadkach może być bardzo skuteczna. Nie zawsze konieczne jest wykupywanie całego pakietu sesji terapeutycznych. Czasem w zupełności wystarcza jednorazowa porada, ponieważ pozwala ona skierować potrzebującą osobę na właściwe tory postępowania. Zgłoś się do nas na konsultacje, gdy tylko uznasz, że potrzebujesz pomocnej dłoni. Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!

Pomoc psychologiczna online dla poszukujących swojej drogi

W naszej poradni oferujemy nie tylko kompleksowe pakiety sesji terapeutycznych, zalecane przy psychoterapii zaburzeń psychicznych. Jedną z naszych usług jest pomoc psychologiczna online prowadzona w formie niekrępujących videorozmów. Taka konsultacja to naprawdę dobry krok w kierunku uzdrowienia swojej psychiki. Czujesz, że przytłaczają Cię problemy dnia codziennego? W Twoim życiu zaszły nieoczekiwane zmiany lub traumatyczne doświadczenia, do których nie miałeś możliwości się przygotować? Skontaktuj się z naszym psychologiem-terapeutą!