Twój terapeuta

Jakiego terapeuty szukasz? A jakiego naprawdę potrzebujesz?

Wielu klientów bardzo mądrze zastanawia się, jakiego terapeutę wybrać. Najczęściej szukają odpowiedzi w sieci. Zastanawiają się nad odpowiednim nurtem, modalnością, wykształceniem. Rzadziej niestety zwracają uwagę na doświadczenie terapeuty. A czy osoba świeżo po studiach ma w ogóle szansę reprezentować taki sam poziom ekspercki jak człowiek, który np. od dwóch dekad oferuje wsparcie? Czy jakikolwiek dyplom zastąpi lata doświadczeń pracy z ludźmi w najróżniejszych okolicznościach, takich jak szpital, oddział psychiatryczny, gabinety psychologiczne, stowarzyszenia i fundacje? Każdy sam powinien odpowiedzieć na to pytanie. Nie ulega jednak wątpliwości – to relacja między klientem a terapeutą ma kluczowe znaczenie dla powodzenia terapii.

Umów wizytę

Nadzór merytoryczny nad zespołem naszych doświadczonych psychologów i psychoterapeutów pełni mgr Sebastian Antonowicz – terapeuta, psychotraumatolog

Pracę z pacjentami rozpocząłem już od pierwszego roku pięcioletnich ciągłych studiów na kierunku: Psychologia, spec. kliniczna. Od początku było dla mnie jasne, że tylko w ten sposób będę mógł Ci zapewnić najlepszą jakość usługi, za którą płacisz. Ukończyłem też studia na kierunku: Psychotraumatologia, aby móc Cię wesprzeć nawet w najtrudniejszych i najbardziej dramatycznych sytuacjach życiowych. Aby być dla Ciebie wsparciem w kwestiach kariery, ukończyłem również kurs Professional Coaching z akredytacją ACSTH. Studia i doświadczenie praktyczne doskonale uzupełnia właściwie niekończący się proces kształcenia terapeutycznego w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Najpierw podstawowy (poziom I), potem zaawansowany kurs terapii TSR (poziom II) uzupełniam wysoko zaawansowanymi szkoleniami specjalistycznymi TSR – wszystko w ośrodkach akredytowanych przez PSTTSR. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji grupowej i indywidualnej u certyfikowanych superwizorów. Dzięki temu mogę Cię wspierać skutecznie i bezpiecznie.

Poznajmy się lepiej!

O

p

i

n

i

e

w

y

b

r

a

n

e

e

c

e

r

t

y

f

i

k

a

t

y

w

y

b

r

a

n

e

e

c

e

r

t

y

f

i

k

a

t

y

n

a

s

i

a

e

k

s

p

e

r

c

i

f

w

k

m

e

d

i

a

c

h

n

a

s

i

a

e

k

s

p

e

r

c

i

w

k

m

e

d

i

a

c

h

GAZETA.PL Zdrowie psychiczne mężczyzn

NOIZZ.PL - Męskie wsparcie